RTK спол. s ro, Rokytnice nad Jizerou, Lysá hora

Тегін жүктеу (Басқа жобаларға қосыламын) жоғары ажыратымдылықта.

Мені YouTube-да көру үшін жазылу.

Алдын ала қарауды жүктеңіз

компания RTK spol. s ro je výrobcem širokého sortimentu tkanin v šířích 160-200 смс жасаңыз ретінде 10.710 нөлден асады. Vamatex Silver 2012 сөмкесі 360 желдеткішті қылқалам AX 340 см.

Бұл тізімде 24 тізімін таңдап, тізімге кіруге болады.

Jsou zpracovávány všechny materiály a jak přírodní staplové a staplové a, ja syntetické. Do útkového směru je možno zpracovat i příze multifilametní.

Өндірістің ең үлкен үлесі жеңіл мақта жасайды тоқыма (көйлек) ең жақсы айыппұл bavlněných přízí 7,4 жылдамдығы 70-тен 150 г / м-қа дейін жетеді2. 420 г / м мөлшерін төмендету үшін, сіз сұранысқа ие боласыз2 a to z přízí nejen bavlnářských, ale i přízí lněných, viskózových, syntetických, vlněných či směsových.

RTK спол. s ro Ол сұр маталарды сатуды ғана емес, сондай-ақ ағартылған, боялған немесе басқа өңделген маталарды сатуды, сондай-ақ бөлшек өнімдерді (мысалы, төсек-орын, сүлгі, жөкемен және т.б.) сатуды ұсынады. Бұл іс-шаралар сыртқы жеткізушілермен ынтымақтастықта ұсынылады.

Jedná se o výrobu zakázkovou, tzn. минимальді внутрьонными многообразными конкретний zakázku je 2000m (není vytvářena vlastní kolekce výrobků).

2,2 miliony metrů-ні қаптауға болады. 4 миллион м2. 80% -тен кейінгі нұсқаға дейін ешқандай нәтиже көрсетілмейді.

Rámcový výrobní sortiment:

  • Koшиловый (без пестре ткане основы)
  • Technické tkaniny z PES přízí (Trevira CS)
  • Lůžkoviny (povlečení, prostěradla),% 100% lněných
  • Tkaniny pro domácnost z bavlny, směsí nebo lnu (убрусовины, дамащки, утверковых, вффике збожье, простеррадливый, пленка апод.)
  • Růžné další oděvní či nábytkové tkaniny
  • Technické tkaniny (жарқырау, плацковый, tkaniny pro tisk aj)
  • Zajišťování barvení a úprav na tyto tkaniny vč. Маңғыстаудағы қалашықта орналасқан

RTK, spol. s ro v Rokytnici nad Jizerou, je společnost, Rokytnici nad Jizerou копирайттың текстильні вырожье және т.б. 1867-тегі тасқынды қатты күйде. Vyráběly se zde vždy převážně bavlněné tkaniny a to hladké i žakárské, režné i barevné, určitou dobu měla firma i vlastní bělidlo, takže sama upravovala tkaniny do konečné prodejní podoby.

RTK spol. s ro Rokytnice, Лыса хора

Po 2 скважиналары мен тұқымдары туралы мәлімет 1992 хостингінің хостингісі. РТК-ға арналған жаңа өнімдерді сатып алу үшін, жаңа өнімдерді сатып алуға болады. s ro Nasledně vstoupil minoritním podílem do firmy i zahraniční kapitál, modernizaci strojního parki kýtarý umožnil jaký nových zakázek a naplnění strojních kapacit tkalcovny.

V této době došlo také k rozsáhle modernizaci celého objektu фирмалық. Тікеле се змеемее стэвбніч реконструкция вібрніч обжектов, выкрывать электричество розводов, поставена новогласовых пляжовой қонақ. Вымоды розводовый топена, ткальцовней, инсталяциялауға арналған автоматтандырылған климатизационды қалдықтарды, зель-нове мен водні хосподалармен қамтамасыз етеді.

Фирма жайында мәлімет алу, které zajišťuje výrobu staplových tkanin және vysoké kvalitě a to se zaměřením na jemné bavlnářské oděvní tkaniny.

Rokytnice Leží na severu Čech v západní části pohoří Krkonoš. Сіздердің назарларыңызға ұсынылған материалдардың біреуі бірдей болуы керек, бірақ олар сізді қызықтырады. V současnosti je již hlavně rekreačním, turistickým sportovním centrem. V létě je ideálním východiskem pro horskou turistiku zimě pak významným střediskem pro sjezdové i běžecké lyžování.

ортақ пайдалану
Күте тұрыңыз ...

Пікір жазыңыз

Электрондық пошта мекенжайыңыз жарияланбайды. Қажетті ақпарат белгіленген *