Papírna EMBA spol. s ro, Paseky nad Jizerou

Тегін жүктеу (Басқа жобаларға қосыламын) жоғары ажыратымдылықта.

Мені YouTube-да көру үшін жазылу.

Жүктеу

EMBA je největší a nejvýznamnější dodavatel výrobků z recyklovaného papíru, čímž významně přispívá k ochraně životního prostředí.

EMBA je česká firma s dlouholetou tradicí a odpovědným přístupem ke společnosti ik životnímu prostředí. Біздің компаниямыздың жаңа өнімдері Сізге өзіңізді қызықтырады. Prostřednictvím svých výrobků EMBA zárowň přispívá k ochraně a zachování kulturně-historicého dědictví v mnoha zemích. Jako významný regionální zaměstnavatel vnímá svojí zodpovědnost za rozvoj udržitelných a bezpečných pracovních podmínek pro přivíní přivíníky, jakož i závazek za příspěvek k socialální stabilitě celého regionu.

Začátek historie lepenkárny v Paskách nad Jizerou se váže k roku 1882, kdy zde byla bratry Rösslerovými založena továrna na výrobu bílé ruční қатырма қағаз pro balení produktů sklářského průmyslu v jabloneckém regionu. Pro celé další období života podniku je charakteristické rozšiřování výrobního programu i výrobních prostor.
Сізге 1970-тің 1989-дегі нұсқасы автоматты түрде орнатылып, оны автоматты түрде іске қосыңыз. V devadesátých letech dvacátého století byl, již pod značkou EMBA, zahájen vývoj archivních lepenek proklemi arxivaci obchodních dokumentů i dokumentů s kulturně-historickým významem. В нове тисіciletí bylo výrobní портфолио doplněno o linky pro výrobu kancelářských pákových pořadačů.
Біз өткен ұрпақтың мұрасын білеміз, ол бізді бүгінгі күнге дейін және іске қосылған жұмыстарды ойдағыдай дамытуға міндеттеді. Біздің бәсекелестерімізден бір қадам алға тұру үшін үнемі күш салудың бір бөлігі ретінде біз өнім сапасы мен клиенттермен қарым-қатынастарға баса назар аударамыз.
Біздің кәсіби біліктілігіміз бен жоғары білікті қызметкерлеріміз - жоғары деңгейдегі қызмет көрсетудің ұзақ мерзімді кепілі. Біз өнімдерді сатпаймыз, бірақ біз бүкіл әлемдегі 30 елдерінен көп клиенттерге толық шешімдерді ұсынамыз.

КӨЗДЕРДІҢ ҚҰНДЫЛЫҚТАРЫ:

  • Органикалық өнімдер мен өнімдер қоршаған ортаға жалпы жауапты қарым-қатынасымыздың көрінісі болып табылады
  • Этика - компания ішіндегі және сыртында қатынастардағы ең жоғарғы ережелердің бірі
  • Клиенттерге қызмет көрсету және кәсіптік қызмет көрсету біздің нақты жауапкершілігіміз болып табылады
  • Біздің компаниямыздың өмір сүру сапасына қосқан үлесі компания ғимаратымен шектелмейді
  • Ең жоғары жұмыс орны - бұл өңірдің табысты дамуына қосқан үлесіміз

EMBA біреудің пікірінше, социализм туралы сөз болады. Podílí se na podpoře společensky prospěšných projektů s místní působností až po aktivity přesahující hranice České republiky.
EMBA zvítězila v krajském kole soutěže Stejná šance, prestižní celorepublikové soutěži zaměstnavatelů, kteří umožňují lidem se zdravotním znevýhodněním rovnocenné uplatnění na pracovním trhu a tím aktivně přispívají k jejich začleňování do společnosti.

EMBA nabízí ucelené sortimentní řady archivnických lepenek, картонға арналған papírů архиваци. Нәтижелерді толығымен жинақтап, оны толықтыруға болады.

KRÁTKODOBÁ ARCHIVACE

Obaly vhodné pro archivaci 10 рұқсат етіңіз. Сұрыптау түрі мен архивтік құжаттаманы табу үшін, әдеттегідей, күлгін пошта жәшігін ашыңыз. Zvláštní důraz je kladen na efektivní úsporu prostoru a šetření nákladů.

RUČNÍ VÝROBA

Produkty jsou vyráběny ručně knihařským způsobem zkušenými pracovníky. Knihařské zpracování dává možnost tvořit obal z mnoha růžných materilů a dílů pomocí skládání, lepení či kašírování.

DLOUHODOBÁ ARCHIVACE

Obaly pro dlouhodobé archivování splňují nejnáročnější požadavky na ochranu archiválií. Vhodnou volbou материалында үлгілі конструкцияны басып шығару керек maximální možné ochrany.

EMBA 1998 сертификаттаушы сертификатталған жүйе ČSN EN ISO 9001, který dává jasnou informaci o úrovni zabezpečení řízení a kvality and společnosti. Kvalita a úroveň výrobků je současně ohodnocena řadou tuzemských i zahraničních ocenění, jako například Жылдың мұқабасы a WorldStar.
2003 үлгісіндегі өнімнің артықшылықтары Экологиялық таза өнім Сіз өзіңіздің архивтік жүйеңізді қолдана аласыз кітап түптеуші. Сертификатты сертификаттау FSC na lepenku a výrobky z recyklovaného papíru.

ортақ пайдалану
Күте тұрыңыз ...

Пікір жазыңыз

Электрондық пошта мекенжайыңыз жарияланбайды. Қажетті ақпарат белгіленген *